• Fiyat
    TL - TL
  • Alt Kategoriler
    1
  • Marka
    0

625W Half Cut Monokristal Güneş Paneli Lexron

6.808,37TL Vergiler Hariç: 5.673,65TL

625 Watt Half Cut Güneş Paneli Monokristal A Class Kalite Lexron   HALF CUT   1.Sınıf A Kalite Üretim Bulutlu Havalarda Daha Verimli A Class Kalite de ve ucuz fiyatta olan 62..

Half Cut Monokristal güneş panelleri sınıfının en verimlisidir. Cw Enerji, Lexron, Tommatech olarak sitemizden satılmaktadır. Yakens Enerji den alacağınız Half Cut monokrisral panellerimizi perakende ve toptan olarak satın alabilirsiniz. Son zamanlarda iki kat daha fazla yarı boyutlu hücreye sahip yeni bir panel tipinin ortaya çıktığını görmüş olabilirsiniz. Yarı kesilmiş hücreler, çift hücreler, bölünmüş hücreler veya düşük iç dirençli paneller gibi farklı şekillerde anılırlar. Standart hücreyi ikiye bölmek ve yerleşimi değiştirmek basit ama oldukça avantajlıdır. Nedenini burada daha ayrıntılı olarak açıklayacağız.

ONLARI NEREDE GÖRDÜK

REC, TwinPeak serisi ile Avustralya pazarına yarı kesilmiş hücre panelini sunan ilk şirket oldu. Teknoloji o kadar etkileyiciydi ki, 2015 yılında fotovoltaik için Intersolar Ödülü'nü kazandı (çok saygın LG NeON 2 ile). O zamandan beri, Canadian Solar ve Hanwha Q CELLS gibi büyük üreticilerin daha sonra yeni Q.PEAK DUO-G5'leri için Intersolar Ödülü kazandığını gördük. Jinko ve Trina gibi şirketler de bu teknolojiyi tanıttıklarını duyurdular. Sektörümüzde bir Intersolar Ödülü kazanmak büyük bir olay, bu nedenle yarı kesilmiş hücre teknolojisi ile bu ödülü kazanan iki üretici, iyi karşılandığını gösteriyor.

 

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)