Tommatech 22 Watt Polikristal Güneş Paneli

Stok Durumu: Stok Sorunuz
251,05TL
Vergiler Hariç: 212,75TL
Marka:TOMMATECH
Ürün Kodu: TT22-36P

Hızlı Bİr Bakış

TOMMATECH 22 WATT POLİKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ A CLASS KALİTE (TT22-36P)Alman markası olan tommatech güneş paneli 25 Yıl verim garantilidir. Uzun ömürlü ve verimli bir panel olan tommatech marka TT 18P, TT36P, TT60P, TT72P modelleri ile solar sistemler...
+

TOMMATECH 22 WATT POLİKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ A CLASS KALİTE (TT22-36P)


Alman markası olan tommatech güneş paneli 25 Yıl verim garantilidir. Uzun ömürlü ve verimli bir panel olan tommatech marka TT 18P, TT36P, TT60P, TT72P modelleri ile solar sistemlerinizde uygun istediğiniz panelleri bulabilirsiniz.

22 Watt Tommatech güneş paneli 12 Volt sistemlerde kullanılmaktadır. 12 Volt akünüzü verimli bir şekilde şarjını gerçekleştirmektedir. Panel üzerinde Artı (+) ve Eksi (-) olmak üzere iki güç çıkışı bulunmaktadır. Panelin bağlantı ve montajı için Yakens Enerji firmamızın teknik destek ekibinden yardım alabilir, gerekli kurulum şeması kullanım kılavuzunu temin edebilirsiniz.

22 Watt Tommatech Polikristal Güneş paneli birçok alanda elektrik üretiminde kullanılmaktadır. Bunların bazıları, Aydınlatma,  Telefon şarjı, Kamera sistemleri, Ups sistemleri, Telekomünikasyon, Seyyar Satıcılarda, Karavanlarda, Teknelerde, Bağ Evlerinde, Temizlik Cihazlarında elektrik üretimi için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tommatech marka alman markası olan 22 Watt Tommatech Güneş Panelini sitemizden ucuz fiyata, taksit imkânı ile ve faturalı olarak satın alabilirsiniz.

 

22 WATT TOMMATECH GÜNEŞ PANELİ TT22-36P TEKNİK ÖZELLİKLER

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi